HEADLINE AKADEMİ

Cinsiyet Lensi

Toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik farkındalık geliştiren ve kadınları güçlendiren atölyelerimiz.

Cinsiyetsiz Dil

Bayan yerine kadın demenin ötesinde kapsayıcı bir dil geliştirmeye başlarsınız. Güçten düşüren, saldırganlık içeren cinsiyetçi sözlere ve davranışlara dikkat edersiniz.

teklif al

Cinsiyet Lensi

Cinsiyetlere yönelik önyargıları ve mikro saldırıları görmeye başlarsınız. Cinsiyetçiliğin sözlerinize, davranışlarınıza ve işinize yansımaması için harekete geçersiniz.

teklif al

Mavi Seven Kadınlar

Kadınların geride kalmasına yol açan inançlar, roller ve tutumların farkına varmaya başlarsınız. Toplumsal etkilerle birlikte, kendi kendinizi de güçten düşürüyor olabilirsiniz. Kazanacağınız yeni perspektifle eşit bir gelecek için hayatınızı renklendirebilirsiniz.

teklif al

Men’s Forum

Toplumsal cinsiyet eşitliği hiç bir zaman sadece kadınların meselesi olmadı. Kadın ve erkek hepimizin meselesiydi. Erkeklerin katıldığı bu atölyede, eşitliği nasıl destekleyebileceğinizi konuşuyoruz.

teklif al

Headline Diversity Türkiye'deki Tek Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Danışmanlığıdır

Toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimleri Kurucumuz Arzu Pınar Demirel tarafından verilmektedir. Arzu Pınar Demirel, Birleşmiş Milletler'in sürdürülebilir kalkınma amaçlarından olan cinsiyet eşitliğine katkılarından dolayı, İngiltere merkezli Meaningful Business tarafından 2020 yılında Anlamlı İş Elçisi seçildi.

İletişim