HAREKETE GEÇ

Çalışan Gönüllülüğü

Çalışan gönüllülüğü insanları bir araya getiriyor, empatiyi ve kapsayıcılığı geliştiriyor. Topluma fayda sağlarken, gönüllülerin de gelişimine ve büyümesine katkıda bulunuyor. Şirkete olan bağlılığı ve çalışanların motivasyonunu yükseltiyor; işveren markasına olumlu etki ediyor.

Çalışan Gönüllülüğü

Önyargılara karşı farkındalığın deneyimle pekişmesi, gönüllüde bir dönüşüm yolculuğu başlatıyor. Gönüllü, konfor alanının dışına çıkıp, insanların hayatına dokunurken, yeni bir perspektif de ediniyor. Bu yolculuğun daha anlamlı ve faydalı olması için  program tasarımı ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Çalışan Kaynak Grupları

Çalışan Kaynak Grupları (ÇKG) aynı cinsiyeti, yaşam biçimini, özellikleri paylaşan çalışanları bir araya getiren, gönüllülük temelli oluşumlardır. Dünyada şirketlerin stratejik  konumlandırdıkları ÇKG’ların doğru yapılanması, etkili olması ve sürdürülebiliriliği için kolaylaştırıcılık yapıyoruz.

Hediye Rehberler

Hazırladığımız rehberlerin ilham vermesi dileğiyle…

(İsminizi ve iş yerinizi yazmanızı rica ederiz.)

Rehberi iste>

IMPACT2030 TÜRKİYE ETKİ KONSEYİ ÜYESİYİZ

Kurucumuz Arzu Pınar Demirel, çalışan gönüllülüğünde global bir ağ olan IMPACT2030'un Türkiye'de başlamasına ve Etki Konseyi'nin kurulmasına liderlik etti. Başkanlığını yürüttüğü konseye 40 kuruluşla birlikte biz de üyeyiz.

İletişim